İlk adım Ayakkabıları

Bebeklerimizin ilk kelimeleri gibi bizi heyecanlandıran ve mutlu eden zamanlardan biri de minik adımlarını atmaya başladıkları zamandır. Bu unutulmaz zamanlar 6. Aydan itibaren başlar ve bebeklerimiz ilk adımlarını atarak yürüme süreçlerini başlatırlar. Bu süreçte anne ve babaların ayakkabı seçiminde dikkatli olmaları, bebeklerin ayak sağlığı ve gelişimi açısından çok önemlidir.

Kaptan Junior olarak miniklerimizin sağlığı ve gelişimi için içi dışı hakiki deri ürünlerden oluşan bir kreasyon oluşturmaktayız. Ürünlerimizde bebeklerinizin güvenliği için kaymaz taban yapısına sahip termo kauçuk ortopedik tabanlar kullanmaktayız.

Kaptan Junior ilk adım ayakkabı ve bebek ayakkabılarının tamamında, bebeklerin ayaklarının içe -dışa basmasını engellemek için, ortopedik pet hakiki  deri taban astarı ile beraber kullanılarak ekstra konfor sağlamıştır.

Sitemizde bulunan ilk adım kategorisinden mevsimlere uygun ürünlerimizi görebilir ve bebeğiniz için beğendiğiniz ayakkabıları satın alabilirsiniz. Miniklerimizin bu heyecanlı zamanlarını desteklemek için sizlerden kargo ücreti talep etmeden, ürünlerin kargo masraflarını biz karşılıyoruz.
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
heart bag package call smartphone music-and-multimedia security-system shield calendar